Bizden Haberler

WATCHOUT KİRALAMA

WATCHOUT KİRALAMA

Toplantılarda yapılan sunumları katılımcılar için daha ilgi çekici hale getirmek ve standart sahne-projeksiyon perdesi görüntüsünden uzaklaşmak için geniş ekran sunum sistemleri kullanılmaktadır. Bu kullanım ile tek bir perde yüzeyinden oluşan görüntü alanları değil toplantı salonunun tüm bir

duvarı büyüklüğünde ve hatta tüm çevresi büyüklüğünde görüntü alanları oluşturulmaktadır.

Böylelikle durağan fonlar yerine dinamik arka planlar kullanılarak, toplantılar katılımcılar açısından daha ilgi çekici hale gelmektedir.

İlgi çekici olmasının yanı sıra standart, baskılı bir görsel kullanımı yerine Watchout ile oluşturulmuş sahne görselleri kullanmak bir çok ekstra avantaj daha sağlamaktadır. Örneğin bir otelin balo salonunda devam eden seminerde kahve molasından sonra farklı bir konseptte/konuda toplantı yapılacak

olduğunda dekorların indirilip yeni baskılı dekorların yerleştirilmesi mümkün değildir ama Watchout kullanılarak saniyeler içerisinde farklı konseptlere geçiş yapılabilir. Veya aynı şekilde bir gala yemeğine geçiş yapılacak olup zaman çok dar olduğunda da Watchout ile farklı sahne görselleri uygulanması kurtarıcı olabilir.

Dataton firmasının bir ürünü olan Watchout yazılımı, özellikle geniş ekran sunum sistemi olarak da adlandırılan uygulamalarda esnek ve kolay kullanımı sayesinde en çok tercih edilen sistemdir denilebilir.

Watchout, hemen hemen tüm görüntü cihazlarına uygulanabilirliği ile günümüzde standart toplantılardan,dev bina yüzeylerinin boyanmasına kadar (video mapping) bir çok kullanım alanına sahiptir.

Özellikle 3 ve daha fazla görüntü cihazı (projeksiyon, led ekran Videowall v.b.) kullanılan etkinliklerde, Analogway Di-Ventix veya Christie Spyder gibi tamamen donanımsal olan ürünlere nazaran daha düşük maliyetler sunulabilmektedir.

Ölçeklenebilir yapısı ile otellerin balo salonlarında veya dış mekanlarda 360°’ye varan görüntü alanları oluşturmak mümkündür.

Pan Technical Systems olarak kiralama stoğumuzda farklı etkinlikler için ihtiyaç duyulabilecek Dataton Watchout ve Di-Ventix sistemleri mevcuttur.

Watchout, sistemi Konferans kongre harici Düğün organizasyonların da da artık otel balo ve kongre salonlarında karşımıza çıkmaktadir.

  •  
  •     
 

KULLANIM ALANLARI

WATCHOUT DÜĞÜN
WATCHOUT KONGRE
WATCHOUT KONFERANS
WATCHOUT GALA

-/-
-/-
-/-
-/-
-/-
-/-
-/-
Diğer Hizmetler: MOBİL JENERATÖR KİRALAMA TİRÜBÜN KİRALAMA IŞIK SİSTEMİ KİRALAMA SAHNE/PODYUM SİSTEMİ KİRALAMA TRUSS SİSTEMİ KİRALAMA LED EKRAN KİRALAMA VİDEO WALL KİRALAMA / SATIN ALMA REJİ SİSTEMİ KİRALAMA SİMULTANE VE KONFERANS SİSTEMİ KİRALAMA DOKUNMATİK EKRAN KİRALAMA