Bizden Haberler

SES SİSTEMİ KİRALAMA

Ses sistemi kiralama'da bir çok organizasyona destke verdiğimiz gibi bugün Raider listelerinin'de %99'una karşılık vere bilme mutluluğundayız.

Yapılacak organizasyonnun projesinde ses sistemini doğru seçilmesi hem yapılacak eğlencenin doğru ilerlemesine hemde bütçe anlamında da doğru seçilen ekipmanda fazla ücret ödememiş olursunuz.

Unutmayin ses sistemi kiralama amaç ses sistemini kiralamak değildir.

Amaç doğru, güvenilir, hoş görülü  yanı sıra doğru seçilen listelenen ses sistemidir.

Ses sistemi kiralama'da Oteller, Clupler, Beach Clupler, Konferans Salonları, Belediyeler, Konserler, Festivaller Vs.. kiralamada destek vermekdeyiz.

Bir Organizasyonun olmazsa olmazıdır ses sistemi kiralama.

Doğru firma, Doğru düzgün bir ses mühendisi ve Teknisyenle beraber yapacağıız Doğru ekipman seçilmez ise o gün hiç mutlu olmayacaksınız..

Firmamız Pan'' size sunmuş olduğu ekipman parkuru ve tecrübeli kadrosuyla yapacağınız organizasyonlara gözünüz kapalı mutlu bir şekilde sonlandıracaksınız.

Firmamız'dan Hoporlör kiralama, Mikrafon kiralama, Anfi kiralama, nota, mikrafon sehpası, ve işin yapısına göre bağlantı kablolarını kirlaya bilirisiniz.

Bizler sizlere en iyi tekniği ve sizinle beraber mükemmel bir organizasyonda imza atmayi istiyoruz.

Detaylı bilgi ve sorularınız için iletişime geçiniz TIKLAYINIZ..

-/-
-/-
-/-
-/-
-/-
-/-
-/-
-/-
-/-
-/-
-/-
-/-
-/-
-/-
-/-
-/-
Diğer Hizmetler: MOBİL JENERATÖR KİRALAMA TİRÜBÜN KİRALAMA SAHNE/PODYUM SİSTEMİ KİRALAMA TRUSS SİSTEMİ KİRALAMA LED EKRAN KİRALAMA VİDEO WALL KİRALAMA / SATIN ALMA REJİ SİSTEMİ KİRALAMA SİMULTANE VE KONFERANS SİSTEMİ KİRALAMA DOKUNMATİK EKRAN KİRALAMA ÇADIR SİSTEMİ KİRALAMA