Bizden Haberler

IŞIK SİSTEMİ KİRALAMA

PAN IŞIK SİSTEMİ KİRALAMA

Bir organizasyonun olmazsa olmazıdır  o organizasyonun ışığı.

Firmamız PAN SOUND LIGHT VISUAL olarak firmamızın sizlere sunmuş olduğu geniş ürün yelpazesiyle sizin memnuniyetinizi fazlasıyla kaşrılacaktır.

Günümüzün son Teknolojisi Işık sistemleri bugün  bakdığımızda bize sınırsız bir görsel şölen sunuyor.

Nelermi yapa bilyoruz? Aslında siz neler hayal ede biliyorsunuz dememiz gerekiyor :) 

Evet hayal gücünüzü zorlayacak bir çok efeği ve görsel hesaplamaları bi kaç adımda otomasyonla yapa biliyoruz.

Konser alanı ışık kiralama da sınırısz bir renk, sınırsız bir gobo  seçenekleriyle sizleri ışık sisteminin kiralanması anlamın da  mutlu ediyoruz.

Işık sistemin'de Gobo seçeneklerin'de Konser, Düğün, Lasman gecesi gibi organizasyonlarda gerekirse Firma logonuzu, düğün isimlerinizi, ürünlerinizi CNC de cizdirip Organizasyon alanın'da duvar, pist, gibi bir çok yere yansıtma yapa biliriz.

Işık sistemleri, bize okadar çok geniş bir yelpaze sunuyor ki ışık kiralama veya ışık sistemi kiralama bir bina cephesini boyama (Wallwasher technolgy),  imkanı veriyor.

Havuz , Deniz kıyısı, Beach clup, Alandaki ağaç dipleri gibi bir çok iş koluna uygulama yapıla bilmektedir.

Işık sistemini kiralama yerine dilerseniz uzun vadeli iş Projeleriniz de Satın alma yoluna gidile bilir. Bunun için lütfen Teknik personelimizle iletişime geçip projenizin detaylarını gerek telde gerekirse keşif isteyerek görüşünüz.

İnanıyoruz ki biz de size göre iyi bir teklif vardır.

-/-
-/-
-/-
-/-
-/-
-/-
-/-
-/-
-/-
-/-
-/-
-/-
-/-
-/-
-/-
-/-
Diğer Hizmetler: MOBİL JENERATÖR KİRALAMA TİRÜBÜN KİRALAMA SAHNE/PODYUM SİSTEMİ KİRALAMA TRUSS SİSTEMİ KİRALAMA LED EKRAN KİRALAMA VİDEO WALL KİRALAMA / SATIN ALMA REJİ SİSTEMİ KİRALAMA SİMULTANE VE KONFERANS SİSTEMİ KİRALAMA DOKUNMATİK EKRAN KİRALAMA ÇADIR SİSTEMİ KİRALAMA