Bizden Haberler

ÇADIR SİSTEMİ KİRALAMA

HI-TECH ÇADIR SİSTEMİ KİRALAMA

Büyük çardırlarımız, alüminyum konstrüksiyonlu uluslar arası standartlara uygun TÜV belgeli ALMAN menşeli. 9001 ISO kalite belgelidir. Kiralık çadır brandlarimiz 1421 gerilme direnci (yırtılmama) ISO belgeli. B 1 AVRUPA Alev yürütmez belgeli. 2411 ISO yapışma belgeli. Büyük çadırlarımızın genişlikleri 30, 25, 20, 15, 10, ve 8 metre olmak üzre altı farklı genişliğe sahiptirler. Modül aralıkları 5’er metredir.

Temel Atma Töreni, Açılış Organizasyonları gibi bir çok Kurum , Kuruluşlara yüksek m2 Seçenekleriyle yaz kış Kiralanacak olan Hi-Tech Teknolojisiyle Çadır kiralama hizmetini sunuyoruz.

NOT: Düz beyaz ve Şeffaf olarak 2 model bıranda uygulana bilmektedir. Bilgi içi TIKLAYINIZ.

KUBBELİ ÇADIR SİSTEMİ KİRALAMA

Otağ kubbeli çadırlarımız organizasyonlarda, mini depo çadırları, konuşma platformunun ya da karşılama deskinin üzerini kaplayan çadırlar olarak kullanılır. Alüminyum konstrüksiyonlarımız uluslar arası standartlara uygun TÜV belgeli ALMAN menşeli. 9001 ISO kalite belgeli. 9001 ISO kalite belgeli. Brandalarimiz 1421 gerilme direnci (yırtılmama) ISO belgeli. B 1 AVRUPA Alev yürütmez belgeli. 2411 ISO yapışma belgeli.

Kubbeli çadır kiralama, sistemlerin de 2x2, 3x3, 4x4, 5x5, 6x6 8x8 ölçüleri standar olup istenilirse özel bir ölçü yaratıla bilir.

Konser alanları, Festival Alanları, Hastaneler, Otel alanları, Avmler, Üniversiteler, gibi bir çok alanda Kubbeli çadır kiralayip uygulama yapıla bilir.
Bilgi içi TIKLAYINIZ..

DÜĞÜN ORGANİZASYON ÇADIRI KİRALAMA

Avrupa standartlarında üretilen Alman teknolojisi çadırlarımızda alüminyum konstrüksiyon kullanılmıştır. Alüminyum konstrüksiyon çadırın estetik görünmesini sağlar, uzun ömürlü çadırlarımız, korozyon ve paslanmaya karşı direnç sahibidir. Çadırların membran kaplama malzemesi olarak Avrupa’nın bir numarası Alman Mehler marka yanmaz ve su geçirmez ürünler kullanmaktayız.

İstediğiniz ölçülerde düğün çadırı kiralamak için bizden hemen teklif isteyin.
Düğün,ve Eğlence tarzı organizasyonlarınız için Düğün Çadırı kiralam.
Düğün çadırlarımız açık ve şeffaf branda uygulanabilir.
Plaj ve bir çok alanada uyguladığımız Düğün çadırlarımız hakkında bilgi almak için teknik personelimizle iletişime geçiniz. Bilgi için TIKLAYINIZ..

-/-
-/-
-/-
-/-
-/-
-/-
-/-
-/-
-/-
-/-
-/-
-/-
-/-
-/-
-/-
-/-
-/-
-/-
Diğer Hizmetler: MOBİL JENERATÖR KİRALAMA TİRÜBÜN KİRALAMA IŞIK SİSTEMİ KİRALAMA SAHNE/PODYUM SİSTEMİ KİRALAMA TRUSS SİSTEMİ KİRALAMA LED EKRAN KİRALAMA VİDEO WALL KİRALAMA / SATIN ALMA REJİ SİSTEMİ KİRALAMA SİMULTANE VE KONFERANS SİSTEMİ KİRALAMA DOKUNMATİK EKRAN KİRALAMA