Bizden Haberler

BAKIM ONARIM

Bakım onarım adına Tamir, Kurulum, Revize, + Ek ekipman konusunda destek vermekteyiz.

Bünyesinde bulunan Mühendis ve teknisyenlerle sorunsuz ve ilk gün alınmış gibi uzun sürede kullanım garantisi veren firmamız

PAN olarak, TSE standartlarında çalışan firmamızda, bütün Profesyonel Ses, Işık ve Görüntü sistemleriniz bakım onarımı yapılır.

Tamir Bakım Onarımda sizlere Mixer+ Dijital mixer, Amfi, subwoofer, hoparlör, line array,, mikrofon, sahne ışıklandırma, 230beam, 230 beamR7, Ovalites Pearl2010, MA3 ışık masaları yanı sıra  Led Ekran, sahne ekipmanları bakım-onarımı desteği vermekteyiz

Cihazlarınız servisimize girdiği andan itibaren tekrar kullanımınıza en iyi şekilde sunulması için cihazınıza yapılacak işlemler teknik servis laboratuvarımızda planlanır.

Yapılan incelemeler ve testler sonucu arızası uzman teknik ekibimiz tarafından tespit edilir ve onarım işlemleri başlar. Onarımı tamamlanan cihazın sağlayabileceği en iyi performans test edilir. Tüm testleri tamamlanan cihazınızın genel bakımları gerçekleştirildikten sonra tekrar hizmetinize sunulur.

PAN, Ayrıca bizlere ulaştırılması mümkün olamayan ve tespit edemediğiniz sorunlar için yerinde servis hizmetimiz ile arızalı sisteminizin elektrik-elektronik arızaları sistemin bulunduğu yerde uzman teknik ekibimiz tarafından tespit edilerek yapılması gereken müdahaleleri sistemin bulunduğu yerde gerçekleştirebilmekteyiz. Sizleri en hızlı ve ekonomik şekilde sonuca ulaştırmaktayız.

-/-
-/-
-/-
-/-
-/-
-/-